Dnešní datum je:

H L A V N Í            M O D E L Y          S T R O J E          I N F O R M A C E          K O N T A K T

 

Modely

podlahových

hodin

 
 
Nabízíme:
 
5 modelů

Modely

nástěnných

hodin

 
 
Nabízíme:
 
4 modely
 

Informace k výběru

 
Hodinové skříně v provedení z masívu dubu nebo olše (nejsou dovozem z Číny ani vyrobeny z dýhované dřevotřísky).
Osazení hodinovým strojem s odbíjením půl-hodinovým (dvě závaží) nebo čtvrt-hodinovým (tří závaží). Závaží jsou pro chod stroje – nejsou dekorace.  Hodinové stroje jsou buď s řetízkovým natahováním, nebo luxusní s lankovým vyzdvižením závaží pomoci kličky v ciferníku.
U tohoto provedení nedochází při natahování hodin ke styku s řetízky, kde časem dochází k jejich častečné oxidaci, a tak hodiny zůstavají i po letech stále jako nové. Možnosti výběru ciferníku a závaží ve zlatém nebo stříbrném provedení, možnosti osazení závaží a kyvadla v hladkém, tvarovaném nebo gravírovaném provedení.
Hodiny pracují s hodinovými stroji od nejkvalitnějšího světového výrobce německé firmy Kieninger  – garance přesnosti a dlouhé životnosti stroje. Jen při osazení hodinovým strojem Kieninger je zaručena maximální přesnost chodu v několika sekundách za týden.
Na přání je možnost použití jiného výrobce hodinového stroje např. od firmy Hermle.  U modelů s lunárním ciferníkem se otáčí luneta, která aktuálně zobrazuje úplněk (lunární hodiny).  Výběr barevného odstínu dle vzorníku nebo dle Vámi dodaného vzorku (bez příplatku). 
Odbíjení je nezávislé na chodu stroje – možnost jeho vypínání nočního nebo celodenního.

Hodinové stroje  KIENINGER

 
 
Zlaté i stříbrné provedení